Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/menu.inc).

Kilka słów odnośnie wodnych fajek

Na pierwszy ogień sprawa węgielków. Do palenia sziszy używa się dwóch rodzajów węgielków: samozapalających jak też naturalnych. Naturalne występują w różnych odmianach i kształtach. Są one wytwarzane z łupin kokosa czy też różnego typu drzew. Łuski zostają rozdrabniane i prasowane. Ich najogromniejszą zaletą jest naturalność nie mają w sobie żadnych substancji, jakie przyspieszyłyby rozpalanie węgielka. Jednak może to być również minus, ponieważ zapałki czy zapalniczka mogą się w tymże zadaniu po prostu nie sprawdzić. Następnym rodzajem węgielków są węgielki samozapalające. Są one wytwarzane z węgla drzewnego zmielonego i sprasowanego w dyski i nasączonego substancjami upraszczającymi niecenie. W przeciągu paru sekund będą gotowe do użycia. Jednakże z substratami samozapalającymi łączy się pewien minus – niezbyt przyjemny zapach w trakcie rozpalania.

Fajka wodna dobra na Chillout
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Poszukując dobrego sklepu z produktami do fajki wodnej kieruj się głównie opiniami innych użytkowników. To właśnie oni zawsze są najlepszymi krytykami i podpowiedzą Ci, z jakiego powodu warto albo nie warto korzystać ze świadczeń tego sprzedawcy. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości to wtedy napisz wiadomość prywatną do tego sklepu i popytaj o to co Cię trapi.

O ile zwykłego papierosa bierze się z paczki i zwyczajnie pali, to fajki będą już potrzebować pewnych zakupów. Przeciętna fajka wodna złożona jest z paru części, pośród jakich można wyróżnić korpus, dzban, wąż a także zbiornik (demister producent) na tytoń nazywany też cybuchem. Zależnie od firmy i miasta pochodzenia dane części robi się z drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Wodne fajki oferowane są w niezliczonej liczbie modeli, najmniejsze mają około kilkunastu centymetrów wysokości i doskonale się nadają do domowych zastosowań, a są też długie, bogato zdobione na blisko metr. W sprzedaży dostępne są również liczne akcesoria do fajki (zobacz w sklepie), za pomocą jakich można dbać o jej odpowiednią czystość.

Fajka wodna
Palenie fajki wodnej staje się coraz bardziej modne także w polskim kraju. W fajce wodnej może być spalany susz (susz cbd) z owoców lub melasa. Melasa fajka wodna (dobra melasa - przejdź) to bardzo wilgotny tytoń, gdzie głównym ze składników będzie głównie melasa. Melasa fajka wodna nie jest zdatna do palenia w klasycznych fajkach. Fajki wodne, jakich używa się w państwach arabskich, lecz także w naszym kraju zwane będą shisha.

Mimo to miłośników takiego spędzania czasu nie brak, a niektórzy ludzie twierdzą, że dym z sziszy jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż ten z papierosów. Jedno jest pewne – lepiej jak już wybierać tytoń wysokiej jakości, a węgielki do fajki wodnej zakupywać w sprawdzonych sklepach. Najlepiej jeśli produkty te mają naturalny skład. Być może będzie ciężej je zapalić, niż te składające się z łatwopalnych substancji, ale na pewno będzie to korzystniejsze rozwiązanie dla naszego zdrowia. Pamiętajmy również, że w czasie wspólnego palenia łatwo nabawić się opryszczki, albo gruźlicy, co może być tak samo niebezpieczne, jak wdychanie dwutlenku węgla.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal