Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/menu.inc).

Można pracować w korporacji albo zarabiać na jej pracownikach. Jak? Dostarczając im jedzenie.

Trudno podważyć fakt, iż rynek pracy w przeciągu ostatnich lat uległ ogromnym zmianom. W Polsce pojawiły się międzynarodowe firmy i zaczęły tu otwierać swoje oddziały. W największych polskich miastach jak grzyby po deszczu rosły szklane biurowce, a mieszczące się w nich spółki oferowały pracę absolwentom okolicznych uniwersytetów.

Catering
Author: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Source: http://www.flickr.com
Skutkiem pojawienia się korporacji i nieznanego wcześniej typu pracownika biurowego był rozwój całkowicie nowych gałęzi biznesu.

Czy wiesz, że więcej odnajdziesz w linku (https://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze-online/) innego serwisu? To właśnie w nim znajdziesz dodatkowe informacje w odniesieniu do analizowanej tu tematyki.

Chodzi tu przede wszystkim o firmy zawodowo trudniące się cateringiem i dostarczające jedzenie do od razu do biur i miejsc pracy. W związku z tym, że w zdecydowanej większości tego typu przedsiębiorstw zmiana trwa od 9.00 rano do 17.00 popołudniu, a nadgodziny są dość częste, pełnowartościowe danie przyniesione wprost do biurka jest rzeczywistym ratunkiem.

W większych miastach, takich jak na przykład Kraków, Warszawa czy też Wrocław, oferta barów dowożących jedzenie i firm cateringowych jest naprawdę ogromna. W konkretnych godzinach po piętrach biurowców spacerują sprzedawcy rozmaitych kanapek, barwnych sałatek, a nawet świeżo wyciśniętych soków owocowych. Co więcej pracownicy mają opcję telefonicznego zamawiania posiłków z menu, które jak za dotknięciem magicznej różdżki pojawiają się w firmowej kuchni akurat w porze obiadowej. Do wyboru są dania typowe dla kuchni niemal każdego regionu świata, dania bezmięsne i wegańskie, jedzenie z rodzaju fast-food oraz pełnowartościowe propozycje dla ludzi pilnujących diety. Choć rynek gotowych dań dowożonych do pracy może się wydawać pełny, zapotrzebowanie jest tak duże, że każdy, kto ma fajny pomysł na biznes i trochę wiedzy kulinarnej, może liczyć na sukces. Wystarczy opracować nowatorskie menu, wydrukować kilkaset ulotek, zadbać o marketing w Internecie oraz zakupić maszyny do pakowania i folie do zgrzewania.

Nie każdy człowiek nadaje się do tego, by spędzać przy biurku pełne osiem godzin i dostosować się do korporacyjnego modelu życia. Ci, którzy tego nie umieją lub nie zamierzają stać się trybikiem w strukturze ogromnej firmy, mogą wzbogacić się na jej istnieniu w inny sposób. Rewelacyjnym pomysłem na zarabianie pieniędzy jest między innymi wspomniany catering.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal