Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/menu.inc).

Fascynujące atrakcje, noclegi i restauracje w Białowieży

Białowieża to mała wieś, jaka mieści się w województwie podlaskim. Umiejscowiona jest jest nad rzeką Narewką. Naturalnie największą atrakcją, którą zdołamy znaleźć w Białowieży jest Białowieski Park Narodowy, jaki obejmuje część puszczy Białowieskiej - kolejnej atrakcji tej niewielkiej wsi. Kolejną atrakcyjną atrakcją, która przyciąga wielu turystów, jest Pałac w Białowieży, który mieści się w parku Pałacowym otoczonym ślicznymi jeziorami.

W Białowieży ogromnie rozwinięta jest turystyka piesza, rowerowa, i także konna oraz wodna. Pasjonaci atrakcji wodnych zdołają wybrać się na spływy kajakowe. W Białowieży nie brak także intrygujących zabytków, które również powinno się zobaczyć w trakcie pobytu. Do najciekawszych oraz najbardziej popularnych przylega obelisk, jaki upamiętnia polowanie Augusta III Sasa, Skansen czy kościół katolicki z 1927 roku, który został przyrządzony w stylu neorenesansowym. Naturalnie to zaledwie nieco interesujących i modnych atrakcji, jakie warto zobaczyć, będąc na urlopie czy też wczasach w Białowieży.

Pokój hotelowy
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się na wakacje do Białowieży, wskazane jest pomyśleć o noclegu i zarezerwować go z ogromnym wyprzedzeniem. nocleg Białowieża oferuje niejeden, w miasteczku odszukamy zarówno hotele, małe motele, pensjonaty, oraz także kwatery prywatne. Najtańsze noclegi rozpoczynają się już od 20 złotych za dobę, dlatego pewnie nie będziemy posiadać kłopotu z odkryciem noclegu wyśmienitego na naszą kieszeń.

Wynajmując nocleg, zdołamy zdecydować się na alternatywę z posiłkamialbo bez. Z pewnością noclegi bez posiłków wyjdą nam znacznie taniej, poza tym w Białowieży nie brak rozmaitych barów, knajpek czy restauracji. Jeżeli intryguje nas dobra restauracja białowieża ma ich kilka. W restauracji możemy spróbować smakowitych obiadów i regionalnych potraw, które z pewnością połechcą nasze kubki smakowe. Jeśli będziemy mieć chętkę na coś mniej wytwornego, zawsze zdołamy odnaleźć lokale, jakie serwują wyborną pizzę.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal