Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ilrestauratore.info/includes/menu.inc).

Niezapomniane wesele – jak je zorganizować?

Wiele par ma duży problem z pomysłem na zorganizowanie ślubu i wesela. Niektórym marzy się przyjęcie na świeżym powietrzu, inni preferują wystawny lokal, a jeszcze inni decydują się na imprezę tematyczną. O czym trzeba pamiętać podczas organizowania wesela?

Wybierzcie miejsce


Narzeczeni z reguły mają zagwostkę gdzie wesele zrobić. Klimatyzowana sala w czasie upalnego dnia to często jedyne mądre rozwiązanie. Z drugiej strony wielu osobom marzy się uroczystość na świeżym powietrzu, dlatego poszukują pięknego parku bądź ogrodu. Każde z tych rozwiązań ma swoje dobre i złe strony. W domu weselnym można liczyć na profesjonalną obsługę ekipy z odpowiednim doświadczeniem.

Organizacja wesela w Warszawie
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Obsługa, posiłki, a nierzadko nawet dekoracje – wlicza się w cenę organizacji tego rodzaju przyjęcia. Bardzo często jednak okazuje się, że na odpowiednią salę, która spełnia nasze wymagania przyjdzie nam poczekać trochę dłużej.
Nieco więcej zachodu kosztować będzie zorganizowanie przyjęcia pod namiotami. Poza samym zadaszeniem, meblami, dekoracjami, czy parkietem musimy zorganizować także firmę cateringową i zapewnić uczestnikom dostęp do toalety. W praktyce oznacza to, że nie wszystkie oddalone od cywilizacji miejsca sprawdzą się na taką uroczystość.

Tematycznie, czy tradycyjnie?


Ostatnimi czasy modne są wesela tematyczne, a więc zorganizowane w konkretnym stylu – rustykalnym, eleganckim, albo nawiązującym do zainteresowań młodej pary. Tak samo popularne jest dekorowanie sali weselnej podług konkretnego motywu przewodniego – mogą nim być owoce, motyle, kwiatki, albo wybrany kolor. Niektórzy jednak nie zwracają na to uwagi i wybierają standardowe rozwiązania.

Bez względu na to, czy chcielibyście wasze wesele zorganizować biorąc pod uwagę motyw przewodni, czy też najzwyczajniej zależy wam jedynie na doskonałej zabawie, warto pomyśleć o ciekawej rozrywce dla gości.

Serdecznie zalecamy te informacje do przejrzenia. Znajdziesz tu wiele cennych porad, które warto wykorzystać w swoim życiu.

Jakie atrakcje na wesele możemy przygotować?

Wszystko zależy od was i posiadanego budżetu – wypuszczanie gołębi, motyli, albo balonów, pokaz teatru ognia czy fajerwerków, a może karaoke, tudzież pokaz tańca – wszystko to może stać się dodatkowym elementem waszej uroczystości weselnej. Wystarczy jedynie poszukać odpowiedniej firmy oferującej tego typu atrakcje.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal